Mary Wagner ponownie aresztowana

by

Wieloletnia obrończyni życia, Mary Wagner, odsiadująca w więzieniu wyroki za podejmowane działania na rzecz ratowania kobiet i ich nienarodzonych dzieci od dramatu aborcji, została w poniedziałek rano ponownie aresztowana – donosi lifesitenews.com.

 

Mary została eskortowana przez dwóch funkcjonariuszy policji z Bloor West Village Women’s Center w Toronto. Obrończyni życia udało się spędzić w poczekalni do kliniki aborcyjnej zaledwie 40 minut. Jak zwykle miała ze sobą białą torbę oraz czerwone róże, które rozdawała kobietom zamierzającym przerwać ciążę, a także broszury i ulotki. Rozmawiała z kobietami w poczekalni, zadając im między innymi pytania: „Czy jesteś pewna, że chcesz zabić swoje dziecko?”, „Dlaczego nie chcesz wybrać życia dla swojego nienarodzonego dziecka?”, „Czy zdajesz sobie sprawę, że zabijesz swoje dziecko?”, i mówiła im, że „Jezus Cię kocha”.

 

To już 10 aresztowanie Mary Wagner. W imię obrony ludzkiego życia, spędziła ona w więzieniu około 4,5 roku. Mary nieprzypadkowo wybrała datę 12 grudnia na wizytę w klinice aborcyjnej, ponieważ w tradycji katolickiej, ten dzień to wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe, patronki nienarodzonych.

 

Źródło: www.lifesitenews.com

Foto: www.youtube.com

You may also like

Facebook