Mary Wagner napisała list do Polaków z więzienia

/Mary Wagner napisała list do Polaków z więzienia

Mary Wagner napisała list do Polaków z więzienia

Mary Wagner dziękuje za wyrazy wsparcia i modlitwę. Przebywająca w więzieniu kanadyjska obrończyni życia napisała specjalny list do przyjaciół z Polski – poinformował „Nasz Dziennik”.

 

8 grudnia br. Mary Wagner po raz siódmy została aresztowana za przestrzeganie przed skutkami aborcji. W centrum aborcyjnym kanadyjska obrończyni życia apelowała do kobiet, aby zaniechały tej zbrodni.

 

W liście skierowanym do Polaków Mary Wagner dziękuje za wsparcie modlitewne. Kanadyjka przywołuje pismo słowami z Księgi Powtórzonego Prawa: „Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie”.

 

Mary Wagner opisuje również zdarzenie z funkcjonariuszami policji, których poprosiła, by pomogli chronić dzieci, które są zabijane w klinice. „Oni nas usunęli, a kiedy zapytałam dwóch z nich, co by się stało, gdyby mnie puścili, powiedzieli, że zostaną oskarżeni o zaniedbanie obowiązku. Módlmy się, aby wszystkie dzieci Boże zrozumiały, że naszym podstawowym obowiązkiem jest nasz Mistrz. Jesteśmy jego sługami. Nie zaniedbujmy naszego obowiązku wobec Niego. Pan prowadzi nas do nawrócenia” – wskazała Mary Wagner.

 

Listy wsparcia dla obrończyni życia w języku angielskim można wysyłać na adres więzienia w Vanier:

 

Vanier Centre for Women Box 1040

Milton Ontario L9T 5E6 Canada

 

Źródło: www.radiomaryja.pl

By | 2017-12-21T13:59:55+01:00 czwartek, 21 grudnia 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail