„Miłość i szacunek” – X Międzynarodowe Forum Tato.Net

by FUNDACJA JZN
Miłość i szacunek – te dwie wartości będą wiodącym tematem podczas dziesiątego już Międzynarodowego Forum Tato.Net, które odbędzie się 17 listopada br. w Warszawie (Hotel Arche, al. Krakowska 237).

 

„Miłość i szacunek to wartości centralne w budowaniu każdej międzyosobowej więzi. Wartości, które dzisiaj przez nas mężczyzn potrzebują być ponownie odkryte. Co więcej – to są również wartości, które wzajemnie się wzmacniają. Dzieci potrzebują bezwarunkowej miłości ojca. Takie doświadczenie motywuje je do okazywania postawy szacunku. Z kolei szacunek okazywany ojcom pomaga im kochać w sposób bezwarunkowy. Jeden z mówców ostatniego Forum Tato.Net dr Emerson Eggerichs z USA zauważa, że rodziny działające w ten sposób uruchamiają życiodajny, budujący mocne więzi system” – czytamy na stronie internetowej Forum.

 

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do ojców. Prelegenci odpowiedzą między innymi na następujące pytania: Co robić, aby relacje w rodzinie oparte były na miłości i szacunku? Jak wychowywać dzieci w czasach cyberprzemocy i hejtu? Jak mężczyzna, ojciec powinien lepiej dbać o własny rozwój? Jak być lepszym ojcem?

 

Więcej informacji: forum.tato.net

You may also like

Facebook