Miłość większa niż… – ruszył konkurs pro-life

/Miłość większa niż… – ruszył konkurs pro-life

Miłość większa niż… – ruszył konkurs pro-life

Fundacja Małych Stópek ze Szczecina zachęca do wzięcia udziału w konkursie na dokończenie hasła Marszu dla Życia 2019 – „Miłość większa niż…”. Inicjatywa pro-life skierowana jest do młodych z woj. zachodniopomorskiego. Prace konkursowe można zgłaszać do 31 października.

 

Hasłem Marszu dla Życia 2019 będą słowa: „Miłość większa niż…”, a rolą uczestników konkursu jest zaproponowanie słów będących dokończeniem zdania oraz konstruktywne wyjaśnienie własnego przekazu.

 

Koordynator konkursu Anna Pleskot zaznacza, że celem udziału w wydarzeniu jest wzbudzenie głębszych refleksji dot. inicjatyw pro-life. „Decydując się na dokończenie zdania pragniemy zainspirować młodych ludzi do odważnego zestawienia hasła z rzeczami, przyczynami bądź też trudnymi sytuacjami życiowymi, które nierzadko mają ogromny wpływ na ludzkie życie” – wskazuje Anna Pleskot.

 

Prezes Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk dodaje, że poprzez konkurs uwidacznia się postawa miłości. „Podkreślając taką postawę, a więc przede wszystkim trud, poświęcenie i troskę, mamy nadzieję, że pozwoli to zrozumieć istotę wartości najwyższej (miłość), która zdolna jest przezwyciężyć wszelkie niedogodności i życiowe problemy” – mówi ks. Tomasz Kancelarczyk.

 

Każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony, natomiast na trzy najlepsze prace czekają vouchery w sieci Media Markt.

 

Karty zgłoszeniowe dostępne są u katechetów. W innym przypadku Fundacja prosi o kontakt z koordynatorem konkursu poprzez adres e-mail: [email protected]

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 listopada na stronie www.dlazycia.info/konkurs 

 

Źródło: www.radiomaryja.pl

By | 2018-09-12T16:48:31+02:00 środa, 12 września 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook