Mimo przeprowadzonej aborcji, urodziła żywe dziecko i usłyszała jego płacz

/Mimo przeprowadzonej aborcji, urodziła żywe dziecko i usłyszała jego płacz

Mimo przeprowadzonej aborcji, urodziła żywe dziecko i usłyszała jego płacz

Gdy dowiedziała się, że jej nienarodzony syn ma rozszczep kręgosłupa, podjęła wraz z mężem decyzję o aborcji. Lekarze zapewniali, że chłopiec nie żyje, ona urodziła żywe dziecko i usłyszała jego płacz. 

Gość Niedzielny na swoim portalu internetowym przytacza historię Sofii Khan. Lekarze zapewniali ją, że aborcja udała się w 100 procentach. Śmiertelny zastrzyk w łonie matki miał zatrzymać bicie serca dziecka. Jednak kilka godzin po zabiegu kobieta twierdziła, że czuje, jak jej syn „kręci się”. Położna twierdziła, że to niemożliwe. Lekarze wykonali dwa skany i twierdzili, że serce dziecka przestało bić.

Została przeniesiona do szpitala, ale dziwne uczucie jej nie opuszczało, miała wrażenie, że dziecko kopie. 10 godzin później zamiast urodzić martwe dziecko, urodziła żywe i usłyszała jego płacz. Położna pobiegła po pomoc. – Co chcesz żebyśmy zrobili? Nie wiedziałam, o co im chodzi. Przytuliłam synka i powiedziałam mu, że bardzo go kocham – relacjonuje Sofii Khan. Bez pomocy dziecko zmarło po ponad godzinie.

Źródło: www.gosc.pl
By | 2020-02-26T15:38:29+01:00 środa, 26 lutego 2020|Bioetyka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail