Najlepsze życzenia dla wszystkich Mam od pary prezydenckiej

by FUNDACJA JZN
„Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa” – życzy wszystkim Mamom w dniu ich święta para prezydencka – Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

Życzenia z okazji Dnia Matki

Szanowne Panie!
Drogie Mamy!

Z okazji Dnia Matki, tego pięknego i wyjątkowego święta, prosimy wszystkie Mamy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń i gratulacji.

Życzymy Paniom pogody ducha i uśmiechu. Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa. Życzymy także, aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę – starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową – nigdy nie brakło potrzebnych sił, pomocnych dłoni oraz tak ważnych chwil odpoczynku.

Wyrażamy nadzieję i oczekiwanie, że wytrwałość, oddanie i zapobiegliwość, z jakimi codziennie troszczą się Panie o swoje dzieci, będą się zawsze spotykały z należnym szacunkiem. Dziękujemy za codzienny trud i za starania o to, żeby wszystkie dzieci były w przyszłości dobrymi ludźmi i dobrymi obywatelami. Bo przecież to w domu uczymy się najpierw, że wzajemna życzliwość, zgoda i uczynność budują wokół nas lepszy, bardziej przyjazny i sprawiedliwy świat.

Niech dzisiejszy dzień będzie dla Pań prawdziwym świętem, czasem radosnych spotkań, dobrych rozmów i miłych gestów – ofiarowanych Paniom wyrazów miłości i przywiązania.

Raz jeszcze przekazujemy wszystkim Mamom nasze najlepsze życzenia i serdecznie pozdrawiamy.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda

Źródło: prezydent.pl

You may also like

Facebook