Niezwykła więź nowonarodzonych bliźniąt [nagranie video]

/Niezwykła więź nowonarodzonych bliźniąt [nagranie video]

Niezwykła więź nowonarodzonych bliźniąt [nagranie video]

Tata niedawno narodzonych bliźniaków Westona i Caleba uchwycił w nagraniu wzruszający moment – bliźniaki po rozdzieleniu płakały, ale gdy tylko pielęgniarki zbliżyły je do siebie i chłopcy dotknęli swoich policzków, noworodki uspokoiły się.

 

Lisa Lyman urodziła zdrowe bliźniaki, Caleba i Westona, 25 lutego 2018 r. Lisa i jej mąż Dane mają już dwoje starszych dzieci, dziewczynki – Corinne i Amelię.

 

„Natychmiast po porodzie, poszedłem za chłopcami, aby sprawdzić, ile mierzą i ważą. (…) To była jedna z najsłodszych rzeczy, jaką widziałem i tak się cieszę, że uchwyciłem ją w nagraniu video” – powiedział tata chłopców. Bliźniaki po rozdzieleniu płakały, ale gdy tylko pielęgniarki zbliżyły je do siebie i chłopcy dotknęli swoich policzków, noworodki uspokoiły się.

 

Twin newborns comfort eachother

SO SWEET: A dad captures the sweet moment when his newborn twins, Caleb and Weston comfort each other right after their birth. After spending 9 months together, it seems the two do not like to be apart.Full story ► http://bit.ly/2Jx1Gx1

Opublikowany przez NEWS CENTER Maine Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

 

 

Dane jest studentem szkoły medycznej na University of Central Florida, a Lisa pielęgniarką, która obecnie jest w domu i opiekuje się powiększającą się rodziną.

 

„Jedną z naszych największych nadziei, kiedy dowiedzieliśmy się, że mamy bliźnięta, była ta, że kiedy dorosną, będą mogły być dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i wsparciem. Widząc, jak pocieszają się nawzajem w pierwszych chwilach po narodzeniu było to niemal jak pierwszy krok w ich szczególnej relacji” – wyznał tata bliźniąt, dodając, że chłopcy w domu nadal są dla siebie wsparciem, a rodzina ma nadzieję, że ta szczególna więź będzie trwała przez całe ich życie.

 

Źródło: www.newscentermaine.com

By | 2018-05-02T13:49:00+02:00 środa, 02 maja 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook