Nowa Fundacja Pro-Life Kai Godek

by

Jak informuje Kaja Godek, założyła ona wraz z Jackiem Januszewskim nową Fundację „Życie i Rodzina”, która od razu wzięła się do działania. Poniżej przytaczamy list, który Kaja rozesłała do osób związanych ze światem pro-life.

 

Serdecznie gratulujemy, że Kaja się nie poddała i mimo, iż jej drogi z Fundacją PRO Prawo do życia się rozeszły, to nadal działa aktywnie w obronie życia i rodziny!

 

 

Szanowni Państwo,

 

Z radością informuję o powstaniu Fundacji Życie i Rodzina. W jej skład wchodzą ludzie od lat zaangażowani w akcje antyaborcyjne i prorodzinne, wolontariusze zbiórek pod inicjatywami ustawodawczymi, a także inne osoby, które chcą walczyć w obronie nienarodzonych dzieci.

 

W nadchodzących tygodniach będziemy protestować przeciwko aborcji przed wybranymi szpitalami w Polsce. W czasie, gdy szeroko dyskutowane jest, czy kolejnym grupom nienarodzonych dzieci przyznać czy odebrać prawo do życia – będziemy pokazywać, jak wygląda aborcja. Chcemy, aby uczestnicy i obserwatorzy tej debaty byli świadomi o czym mowa.

 

Relacja z pierwszej akcji znajduje się pod linkiem: http://zycierodzina.pl/2016/08/17/prawda-o-aborcji-pod-szpitalem-bielanskim/ .

 

Kolejne zgromadzenia publiczne zorganizujemy m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Lublinie, Toruniu, Piotrkowie Trybunalskim i wielu innych miastach w Polsce. Najbliższe już w sobotę równocześnie w Siemianowicach Śląskich, Katowicach i Toruniu.

 

Zaplanowaliśmy także dalsze działania, o których będziemy informować na stronie zycierodzina.pl.

 

Serdecznie pozdrawiam,

 

Kaja Godek z Ekipą Fundacji ŻiR

 

You may also like

Facebook