O opiece paliatywnej na II Konferencji Onkologiczno-Paliatywnej Hospicjum w Gdańsku

by

W dniach 13-15 października 2016 r. w Forum Dyskusyjnym Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku odbędzie się II Konferencja Onkologiczno-Paliatywna tegoż hospicjum. „Chcemy, by to spotkanie było odpowiedzią na konkretne pytania i dylematy, które pojawiają się w codziennej pracy, ale także inspiracją do zmian oraz spojrzenia na problemy i wyzwania z szerszej perspektywy” – piszą organizatorzy konferencji.

 

W programie konferencji oprócz wykładów i panelu dyskusyjnego, opartego na analizie przypadków, przewidziano również sesje warsztatowe, dotyczące różnych aspektów opieki nad pacjentami w zaawansowanym stadium nieuleczalnej choroby. Część konferencyjną poprzedzi Forum Dyskusyjne dla pielęgniarek, zorganizowane wraz z Polskim Towarzystwem Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej. Odbędzie się ono 13 października w Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC.

 

Organizatorami Konferencji są: Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Fundacja Hospicyjna „Hospicjum to też życie” oraz Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej.

 

Więcej informacji o konferencji: www.konferencja-dutkiewicza.pl

You may also like

Facebook