O problemach związanych z utratą dziecka przed narodzeniem – spotkanie autorskie z Robertem Gongiem

/O problemach związanych z utratą dziecka przed narodzeniem – spotkanie autorskie z Robertem Gongiem

O problemach związanych z utratą dziecka przed narodzeniem – spotkanie autorskie z Robertem Gongiem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Robertem Gongiem, autorem powieści „Anielska etiuda”. Spotkanie, adresowane do studentów Krakowa,  zostanie poszerzone o prelekcję psychoterapeutki Agnieszki Dzióbek, dotyczącą problemów związanych z utratą dziecka przed narodzeniem. 

 

Formuła spotkania zakłada dyskusję z udziałem ludzi młodych na tak trudne tematy jak skutki aborcji – zarówno dla kobiety, jak i ojca dziecka. Spotkanie ma być dalekie od akademickiego charakteru, organizatorom zależy na szczerej dyskusji w luźniejszej atmosferze przy darmowej kawie w jednej z krakowskich kawiarni.

 

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 18 kwietnia o godz. 18.00 przy ul. Reformackiej 3, w lokalu: „Róg Brackiej i Reformackiej”.

 

Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa, poprzez Wydarzenie ANIELSKA ETIUDA, na profilu Facebook Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

 

 

Robert Gong, rocznik 1962, z wykształcenia psycholog. Jego debiut literacki W pogoni za miłością (2002), wydany pod patronatem Związku Literatów Polskich, przeczytało już około 200 tys. Polaków, którzy w tej zbeletryzowanej autobiografii odnaleźli własne przeżycia z dzieciństwa. W 2006 roku ukazała się powieść obyczajowa Wilki osadzona w środowisku lekarzy i prawników. Kokainowa miłość (2013), powieść pełna sensacyjnych zdarzeń w USA, została zakwalifikowana w 2014 roku do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus. Kolejna powieść, nieco science-fiction, 666 do mroku, wydana została w grudniu 2014 roku. Autor rozważa w niej problem końca świata. Została także zakwalifikowana do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, w 2015 roku.

By | 2016-04-12T10:04:21+02:00 wtorek, 12 kwietnia 2016|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail