W obronie małżeństwa i rodziny – trwa zbiórka podpisów pod EIO „Mama, Tata i Dzieci”

/W obronie małżeństwa i rodziny – trwa zbiórka podpisów pod EIO „Mama, Tata i Dzieci”

W obronie małżeństwa i rodziny – trwa zbiórka podpisów pod EIO „Mama, Tata i Dzieci”

Trwa zbiórka podpisów pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą „Mama, Tata i Dzieci” w obronie definicji małżeństwa i rodziny jako związku jednego mężczyzny i jednej kobiety oraz dzieci. Do 3 kwietnia można oddać jeszcze swój głos za pośrednictwem formularza na stronie inicjatywy – www.mamatataidzieci.pl  bądź drukując kartę papierową z podanej strony.

 

„Mamy już 150 % minimum krajowego podpisów online w naszej inicjatywie i jesteśmy tu liderem w Europie. Niestety czasu na podpis inicjatywy już mało – tylko do 3 IV (a więc mniej niż miesiąc), a jeszcze brakuje około 300 tys. podpisów do miliona w UE. Wierzymy jednak, że przy odpowiedniej mobilizacji uda się tę brakującą liczbę zebrać w samej Polsce nawet” – informuje koordynator polskiego komitetu inicjatywy, Jan Urmański.

 

„Inicjatywa domaga się od instytucji Unii Europejskiej respektowania tego, że jedynym wspólnym, czyli rozpoznawanym we wszystkich krajach Unii Europejskiej rozumieniem rodziny jest rodzina oparta na małżeństwie mężczyzny i kobiety oraz ich relacji z dziećmi. W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z szeregiem wypowiedzi przedstawicieli Unii Europejskiej, w ramach których deklarowali oni działanie przeciwne rodzinie. Odnotowaliśmy, że po rejestracji inicjatywy część osób wycofuje się, a przynajmniej nie działa w stronę przeciwną, w związku z tym pierwsze efekty już są. Drugi element to dodanie mocy odwagi, argumentów tym przedstawicielom państw, którzy będą się przeciwstawiali zmianie sposobu patrzenia na rodzinę w UE” – tłumaczy Jan Urmański.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dpe7-CctQB4

 

 

Czytaj więcej: www.mamatataidzieci.pl

 

Mama, Tata i Dzieci – Facebook

By | 2017-03-12T22:18:14+01:00 poniedziałek, 13 marca 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook