Odwaga i Rozwaga. O męskiej sztuce życia

by

Organizacja Tato.net zaprasza wszystkich ojców, dla których bycie tatą jest zadaniem i powołaniem, na VIII Międzynarodowe Forum Tato.net. Temat tegorocznego Forum to „Odwaga i Rozwaga. O męskiej sztuce życia”. Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 1 października 2016 roku w Warszawie w godzinach 8:30 – 21:00.

 

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania się z innymi ojcami, praktykami, a także z ekspertami z polski i z zagranicy. Forum to miejsce odkrywania w sobie pasji bycia świadomym i aktywnym liderem zarówno w rodzinie, jak i w społeczeństwie. To wspólne przeżycie drogi do ojcostwa poprzez misję oraz przygodę życia. To miejsce, gdzie ojcowie mogą wymienić się swoimi doświadczeniami, praktycznymi rozwiązaniami problemów, przykładami dobrych wzorców czy przeogromną kopalnią „tatowych pomysłów”. Takie spotkanie stwarza możliwość rozbudowania w sobie planu na własne ojcostwo, poszerzone o pomysły efektywnego jego wykorzystania w XXI wieku.

 

Poprzednie edycje Forum odbywały się między innymi w Łodzi, Krakowie, Warszawie. Określały je między innymi hasła: „Słuchać i Prowadzić”, „Miłość i Odpowiedzialność 24/7” „Ojcostwo i Kariera”, „Bezpieczeństwo i Troska”. Każde  poprzednie Forum gromadziło po kilkaset zainteresowanych mężczyzn z całej Polski i wielu krajów świata. Dodawało wiele energii ojcom do pełnienia ich ważnej i odpowiedzialnej misji w rodzinie. Dlatego też tegoroczne Forum również może stać się miejscem inspiracji i rozwoju dla wielu mężczyzn w ich odkrywaniu i rozwoju ojcostwa w rodzinie.

 

Tegoroczne Forum składać się będzie z dwóch części. Wśród zaproszonych prelegentów będą: prof. Jan Duda, Brian Doyle, Krzysztof Ziemiec, prawosławny duchowny o. Vasile Mihoc, Shane Barkley i wielu innych. Będzie możliwość uczestniczenia w niedzielnej liturgii, a na zakończenie spotkania odbędzie się Gala wręczenia nagród – statuetek MAX osobom oraz przedstawicielom instytucji, które szczególnie przyczyniły się do budowania kultury odpowiedzialnego ojcostwa. Po Gali odbędzie się koncert dla wszystkich uczestników spotkania.

 

Tato.Net działa od 2004 roku. Jest pierwszą organizacją pozarządową w Polsce, która skupia się w całości na roli ojców w rodzinach. Na swoim koncie ma organizację prawie 400 wydarzeń dla ponad 7000 ojców, a także 3 duże kampanie społeczne. Jej członkowie są autorami kilkunastu książek, audiobooków, raportów. Działa przez tworzenie terenowych Klubów Ojca w Polsce, a także na Ukrainie, w Anglii, Szwajcarii, Austrii, Niemczech, USA, Kanadzie, Brazylii, Słowacji, Rumunii, na Białorusi i w Rosji. Prowadzi badania, analizy i jest jednym z wiodących ośrodków eksperckich w zakresie ojcostwa i rodziny w Polsce.

 

Źródło: www.forum.tato.net

You may also like

Facebook