Owoce kampanii „40 Dni dla Życia” – zamknięto prawie 90 klinik aborcyjnych

/Owoce kampanii „40 Dni dla Życia” – zamknięto prawie 90 klinik aborcyjnych

Owoce kampanii „40 Dni dla Życia” – zamknięto prawie 90 klinik aborcyjnych

Szef kampanii modlitewnej „40 Dni dla Życia” (ang. 40 Days for Life) ogłosił, że w wyniku akcji  zamknięto 89 klinik aborcyjnych. Wolontariusze i obrońcy życia przez kilka tygodni gromadzili się przed klinikami i modlili za nienarodzone dzieci – o to, by mogły przyjść na świat, oraz za ich matki, ojców i rodziny – aby zrezygnowali z aborcji, a także za lekarzy i pielęgniarki, by porzucili pracę.

 

Obecnie, jak mówi Shawn Carney, obrońcy życia planują dotrzeć z kampanią aż do 375 miast na całym świecie. „W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy wspaniałe wieści o trzech kolejnych klinikach Planned Parenthood, które porzuciły swoją działalność. Daje to łączną liczbę 89 klinik zamkniętych w trakcie trwania kampanii 40 Dni dla Życia” – powiedział.

 

Kolejną kampanię zaplanowano w terminie od 26 września do 5 listopada. Shawn Carney podkreśla, że to z jednej strony walka toczona z Planned Parenthood wciąż finansującym ogromne liczby aborcji na całym świecie. Lecz z drugiej strony – „kiedy doświadczamy miłości i radości Chrystusa, a matki rezygnują z aborcji, wtedy zapobiegamy finansowaniu aborcji. I więcej… oferujemy kobietom oraz ich dzieciom, które były bliskie ich utraty, nadzieję” – dodał.

 

Źródło: www.lifenews.com

By | 2017-09-07T00:50:57+02:00 czwartek, 07 września 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook