„Pielucha dla malucha – podziel się szczęściem!” – trwa akcja dla nowożeńców

/„Pielucha dla malucha – podziel się szczęściem!” – trwa akcja dla nowożeńców

„Pielucha dla malucha – podziel się szczęściem!” – trwa akcja dla nowożeńców

„Pielucha dla malucha – podziel się szczęściem!” to akcja Fundacji Małych Stópek skierowana do osób zawierających związek małżeński. Młodzi małżonkowie, chcąc podzielić się szczęściem zawierzenia siebie Bogu – mogą zrezygnować z kwiatów od gości, a w zamian poprosić o pieluszki dla dzieci uratowanych od tzw. aborcji.

 

Fundacja Małych Stópek ze Szczecina zachęca pary przygotowujące się do wstąpienia w związek małżeński, do zaproponowania swoim gościom weselnym, aby zamiast kwiatów czy książek – przynosili pieluszki oraz inne artykuły pielęgnacyjne dla dzieci. Zebrane rzeczy przekazywane są dla potrzebujących matek, które zdecydowały się nie dokonywać tzw. aborcji, a znajdują się pod stałą opieką Fundacji.

 

„Ślub to wydarzenie, któremu towarzyszy wielka radość. Wylewa się ona wręcz z serc nowożeńców i udziela innym. Ta potrzeba obdarowania radością jest tak wielka, że młodzi małżonkowie pragną ogłosić ją całemu światu. Właśnie w tym pragnieniu swój początek znalazła akcja Fundacji Małych Stópek „Pielucha dla malucha – podziel się szczęściem!”, którą kierujemy do młodych zawierających związek małżeński” – wyjaśnia Fundacja.

 

Pieluszki i pozostałe artykuły odbierane są od młodej pary na koszt Fundacji.

 

Do tej pory w akcję włączyło się ponad 40 par. W ostatnią sobotę kolejni nowożeńcy zdecydowali się pomóc dzieciom.

 

Źródło: www.radiomaryja.pl

 

By | 2018-07-25T23:27:30+02:00 czwartek, 26 lipca 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook