Polska aplikacja „Adoptuj życie” dostępna teraz w języku włoskim

by FUNDACJA JZN
Aplikacja „Adoptuj życie” to rodzaj mobilnego asystenta duchowej adopcji dziecka poczętego. Bogata grafika prezentująca rozwój nienarodzonego dziecka tydzień po tygodniu pozwala przeżywać w niezwykły sposób modlitewne zobowiązanie. Aplikację udostępniono teraz w języku włoskim.

Aplikację przygotowała Fundacja Małych Stópek ze Szczecina. Jej celem jest przypominanie o podjętym zobowiązaniu modlitewnym, jak i uwrażliwianie na proces rozwoju dziecka poczętego. Służy temu niezwykle bogata grafika, prezentująca rozwój nienarodzonego dziecka tydzień po tygodniu.

– Bardzo cieszymy się, że nasza aplikacja jest już dostępna dla włoskojęzycznej społeczności. Ona naprawdę kształtuje wrażliwość modlącego się w ramach duchowej adopcji. Umożliwia też swego rodzaju obserwowanie i lepsze poznawanie zaadoptowanego dziecka – opisuje ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji.

Aplikacja „Adoptuj Życie” umożliwia obserwowanie rozwoju nienarodzonego dziecka i tak na przykład w 3. tygodniu można posłuchać bicia serduszka malucha, a w 6. zobaczyć, jak jego rozwój wyglądu na zdjęciu USG. Każdego dnia dostępna jest też jedna myśl dziecka na dany dzień. Program, przygotowany przez Fundację Małych Stópek, można ściągnąć na telefon jak każdą inną aplikację w sklepie Google Play.

Źródło: www.gosc.pl

You may also like

Facebook