Ponad 300 tys. widzów „Nieplanowane” w Polsce. Bałtroszewicz: to dopiero początek

/Ponad 300 tys. widzów „Nieplanowane” w Polsce. Bałtroszewicz: to dopiero początek

Ponad 300 tys. widzów „Nieplanowane” w Polsce. Bałtroszewicz: to dopiero początek

Niemal 330.000 osób w Polsce zobaczyło film „Nieplanowane” w kinach i jest to bez wątpienia olbrzymi sukces” – informuje Jakub Bałtroszewisz. Prezes Fundacji JEDEN Z NAS i Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Rodziny najnowszy newsletter krakowskiej fundacji pro-life poświęcił olbrzymiemu sukcesowi filmu “Nieplanowane”. „Teraz, kiedy film zniknął już z kinowych repertuarów, wielu z Was pyta co dalej? Czy to wszystko? Odpowiadamy z radością: to przecież dopiero początek!!! „Nieplanowane” ma obejrzeć w Polsce nie trzysta tysięcy, ale trzydzieści milionów osób!” – pisze Jakub Bałtroszewicz.

Poniżej publikujemy pełną treść najnowszego newslettera do Przyjaciół Fundacji JEDEN Z NAS:

Szanowni Państwo!
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

Niemal 330.000 osób w Polsce zobaczyło film „Nieplanowane” w kinach i jest to bez wątpienia olbrzymi sukces! Dziękujemy wszystkim, którzy film obejrzeli, a może nawet zaciągnęli na niego swoich sceptycznych przyjaciół.

Teraz, kiedy film zniknął już z kinowych repertuarów, wielu z Was pyta co dalej? Czy to wszystko? Odpowiadamy z radością: to przecież dopiero początek!!! „Nieplanowane” ma obejrzeć w Polsce nie trzysta tysięcy, ale trzydzieści milionów osób!

Przez najbliższe tygodnie można się organizować szkołami, parafiami czy grupami przyjaciół i zamawiać seanse w kinach. Również za kilka miesięcy film wyjdzie na DVD – będzie więc można zorganizować pokaz filmu gdziekolwiek – czy to w przyszkolnej świetlicy czy parafialnej salce, a może nawet w lokalnym domu kultury? (Chętni mogą zapisać się TUTAJ!) Każdy z nas będzie mieć niedługo w rękach potężne narzędzie do budowanie prawdziwej cywilizacji życia!

„Nieplanowane” pozostaje wielkim darem dla tych, którzy chcą chronić ludzkie życie od samego poczęcia. Przemienia zatwardziałe serca i ratuje życie ludzi (dzięki możliwości kontaktu na www.nieplanowane.jedenznas.pl – adresu, który wyświetla się na napisach po filmie, uratowane zostało życie już kilku dzieci!) A powtarzamy – to przecież dopiero początek!

Wierzymy tak mocno w ten film i potencjał zmiany każdego kto go oglądał, że podjęliśmy już starania, by wyświetlić go w polskim Parlamencie. Nastąpi to już w niedługim czasie – trzymajcie kciuki, by obejrzało go jak najwięcej posłów. Bo wtedy – kto to wie? – wierzymy, że ich decyzja odnośnie wyrzucenia z Polski aborcji eugenicznej na śmietnik historii będzie jeszcze bliższa!

Dziękujemy za Wasze nieustające wsparcie! Każda dowolna czy konkretna wpłata 50, 100 czy 200 zł pomaga nam inwestować w najcenniejszą dla nas wszystkich sprawę – ochrony życia i formowania społeczeństwa, tak by aborcja stała się nie do pomyślenia!

Wszystkiego dobrego! Jakub

Zachęcamy do subskrypcji newslettera Fundacji JEDEN Z NAS, a także Newslettera Bioetycznego. Zostaw swój e-mail, a będziesz otrzymywał aktualne informacje ze świata pro-life.

By | 2020-10-12T13:55:19+02:00 środa, 04 grudnia 2019|Federacja, Wszystkie|

About the Author:

Facebook