Popularna blogerka wybrała bycie mamą: Od 13 lat jestem w ciąży

/Popularna blogerka wybrała bycie mamą: Od 13 lat jestem w ciąży

Popularna blogerka wybrała bycie mamą: Od 13 lat jestem w ciąży

35-letnia Satu Nordling Gonzalez wraz z mężem wychowują dziewięcioro dzieci. Najmłodsze ma obecnie cztery miesiące, a najstarsza córka – 12 lat. Blogerka wyznała, że od prawie 13 lat jest w ciąży i jest z tego dumna. Jednak zanim pojawiło się pierwsze dziecko w ich rodzinie, doświadczyli wraz z mężem wielu cierpień.

Satu Nordling Gonzalez pochodzi z Finlandii. Prowadzi popularny blog parentingowy „My Baby Dolls”. Jej mąż Andreas jest Urugwajczykiem. Wspólnie wychowują trzech synów i sześć córek w wieku od czterech miesięcy do 12 lat. Ich dzieci to: 4-miesięczna Melania, 2-letnia Isabelle, 5-letnia Celina, 6-letni Kevin, 7-letnia Olivia, 10-letnie bliźnięta Jonathan i Danilo, 11-letnia Vanessa i 12-letnia Nicole.

„Patrząc na minione 13 lat, przez zdecydowaną większość tego czasu byłam w ciąży. Kocham moją rodzinę z całego serca. Moje dzieci są dla mnie wszystkim” – przyznaje blogerka, choć nie ukrywa, że czasem ogarnia ją zmęczenie.

Przed narodzinami pierwszej córki doświadczyła poronienia i wielu komplikacji. W jednej z klinik leczenia niepłodności usłyszała, że nigdy nie zostanie mamą. Nieocenione okazało się wsparcie męża. Andreas pomaga również przy opiece nad dziećmi. Cała rodzina mieszka w Szwecji.

Źródło: www.ofeminin.pl
By | 2020-07-22T16:19:35+02:00 środa, 22 lipca 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook