Poznańskie Dni Rodziny

by FUNDACJA JZN
W dniach od 12 maja do 2 czerwca 2018 odbywać się będą Poznańskie Dni Rodziny 2018. To już VI edycja tej imprezy. Organizatorem akcji jest Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania przy współudziale organizacji pozarządowych, instytucji miejskich i firm prywatnych.

 

Jest to czas, w którym wszystkim poznańskim rodzinom proponowany jest szereg wydarzeń, spotkań i imprez o charakterze integrującym całe rodziny i promującym życie rodzinne. Jednocześnie jest to okazja do przedstawienia bogatej i różnorodnej oferty miasta – jednostek kultury, sportu, rekreacji, edukacji oraz firm – dedykowanej rodzinom. W terminie od 12 maja do 2 czerwca odbędzie się wiele wydarzeń kulturalnych, sportowych, edukacyjnych, rekreacyjnych, które będą okazją do wspólnego i aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny i poznania innych rodzin.

 

Uroczysta Inauguracja Poznańskich Dni Rodziny odbędzie się 12 maja 2018 r. Festynem Rodzinnym na Łęgach Dębińskich w godzinach od 11:30 do 16:30.

 

Na uczestników czekają liczne atrakcje – spektakle teatralne, pokazy baletowe i akrobatyczne. Specjalnie dla maluchów uruchomiona zostanie strefa animacji z zabawami ruchowymi i działaniami plastycznymi. Sporo będzie się działo w strefie warsztatowej i edukacyjnej. Organizatorzy zaprosili do współpracy poznańską i brytyjską młodzież w ramach projektu Eramsus + YouNG Goes Euro. Przygotowany przez młodzież YouNG Market polegać będzie na sprzedaży produktów własnego wyrobu oraz prezentacji talentów.

 

Źródło: glosdlazycia.pl

You may also like

Facebook