Mamy prezent! – Zapraszamy do lektury newslettera fundacyjnego

by

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

 

Mamy dziś dla Was jeden prezent i jedną prośbę.

 

Poprosiliśmy 11 dzieci, aby opowiedziało nam o wyjątkowej w swoim życiu osobie. Chcemy Wam dziś uroczyście zaprezentować krótki film, który zobaczycie Państwo jako pierwsi. Chcemy w nim przypomnieć, że każde dziecko pragnie kochać i ma prawo do tego, by być kochane. Dziękujemy dzieciom i rodzicom ze Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza” w Krakowie, że chciały podzielić się z nami swoimi uczuciami.

 

 

Zapraszamy do udostępniania go i przekazywania dalej. Znajdziecie go Państwo w naszych kanałach społecznościowych na Youtube i Facebooku.

 

Cieszymy się, że nasza fundacja dociera do coraz większej liczby potrzebujących – fachowej konsultacji, rzeczowej informacji, konkretnej wiedzy na tematy związane z bioetyką i prolife. Dlatego przygotowaliśmy plakaty Poradni Bioetycznej i portalu jedenznas.pl, zaprojektowane w taki sposób, by każdy mógł łatwo wydrukować je na domowej drukarce. Proszę Was o pomoc w rozpropagowaniu tych dwóch dzieł naszej Fundacji – wydrukujcie proszę dowolną ilość plakatów i rozwieście w miejscach Wam bliskich – gablotach parafialnych, przy poradniach życia rodzinnego, w różnych ośrodkach pomocy i wsparcia, przekażcie Waszym kapłanom, lekarzom oraz tym, którzy byliby zainteresowani otrzymaniem wsparcia.

 

Jesteśmy Wam wdzięczni za ten rok szkolny. Dziękujemy, że tak wielu z Was przekazuje comiesięczne darowizny, dzięki którym możemy realizować tak ważne projekty. Wszystkich tych, którzy myślą o regularnym wspieraniu nas, zachęcamy do skorzystania z naszej strony. O kolejnych naszych ciekawych działaniach poinformujemy już niebawem. Chcemy podejmować nowe dzieła, które wzmocnią obronę życia w Polsce i Europie! Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Pozdrawiam najserdeczniej,
Jakub Bałtroszewicz

You may also like

Facebook