Reportaż. Przyjaciele małych stópek

/Reportaż. Przyjaciele małych stópek

Reportaż. Przyjaciele małych stópek

TV Trwam wyemitowała niespełna 30 minutowy reportaż na temat działalności Fundacji Małych Stópek. W materiale wystąpili pracownicy fundacji oraz wolontariusze Bractwa Małych Stópek, którzy codziennie angażują się w walkę o życie tych najbardziej bezbronnych – dzieci nienarodzonych.

 

Fundacja Małych Stópek została powołana do życia 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. Swoją nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS) powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa zrzeszającą w sposób nieformalny (w internecie) kilkunastotysięczne grono obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną.

 

Misją Fundacji Małych Stópek jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich się poczęło oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa. Swoją misję realizuje między innymi poprzez edukowanie młodzieży, promowanie wartości ludzkiego życia, formację duchową i intelektualną, jak również poprzez pomoc specjalistyczną i materialną.

 

By | 2018-01-03T18:58:19+01:00 czwartek, 04 stycznia 2018|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook