Rusza e-sklep JEDNEGO Z NAS

/Rusza e-sklep JEDNEGO Z NAS

Rusza e-sklep JEDNEGO Z NAS

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

 

Z radością pragnę poinformować, że rusza dziś e-sklep na stronie Fundacji JEDEN Z NAS. Jakiś czas temu prosiliśmy Was o wypełnienie ankiet dotyczących asortymentu. Teraz czas na kolejny etap. Wychodząc naprzeciw wyrażonym w ankietach oczekiwaniom i uwzględniając Wasze opinie, prezentujemy pierwsze produkty z logo Fundacji JEDEN Z NAS.

 

W ofercie naszego e-sklepu znajdują się m.in. koszulki, do których nabycia szczególnie zachęcamy. Na zbliżających się Światowych Dniach Młodzieży mogą stać się świetnym świadectwem bycia pro-life!

 

Pieniądze, jakie uzyskamy ze sprzedaży produktów, wesprą działania Fundacji. Dzięki nim możemy stawać w obronie tych, którzy sami bronić się nie mogą.

 

Jeśli znasz kogoś, kto chciałby wesprzeć Fundację, to proszę poleć nasz e-sklep. Tych parędziesiąt złotych przeznaczonych na koszulkę może wydawać się niewielką kwotą w porównaniu do milionów euro, którymi dysponuje lobby aborcyjne, ale wierzymy że wielkie zwycięstwa zaczynają się od małych kroków, i że dzięki odwadze i wsparciu takich ludzi jak Ty, jesteśmy coraz bliżej sukcesu. Dziękujemy, że dzięki Tobie możemy dalej się rozwijać!

 

Pozdrawiam najserdeczniej,
Jakub Bałtroszewicz

By | 2016-07-12T13:29:06+02:00 wtorek, 12 lipca 2016|Federacja, Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail