„Światłość w ciemności Wschodu” – książka o odnowie wiary i obrony życia w czasach Pieriestrojki

by FUNDACJA JZN
„Światłość w ciemności Wschodu” to książka podsumowująca współpracę i tworzenie się ruchu pro-life w Rosji w okresie pieriestrojki. „Wiele osób prosiło mnie, aby spisać wspomnienia o naszych działaniach w obronie życia i rodziny na  Wschodzie (…) Znajdziecie tutaj wiele niepublikowanych jeszcze faktów, trochę reportażu, eseju i żywych wspomnień. I mnóstwo kolorowych, archiwalnych zdjęć” – pisze autorka książki, Ewa Kowalewska z Klubu Przyjaciół Ludzkiego Życia oraz Human Life International – Polska.

 

„Książka zawiera wiele dotychczas niepublikowanych informacji. Są to żywe wspomnienia, które przybliżają tamten czas. Trochę faktów i reportażu oraz relacje o wielu zadziwiających przygodach i sytuacjach – sama prawda bez koloryzowania. Wszystko na kanwie historii życia i pracy Galiny Maslennikowej, wielkiej misjonarki życia na Wschodzie.

 

Jest tu również garść dotychczas niepublikowanych ciekawostek na temat ikonopisarstwa oraz początków powstania kopii Ikony Częstochowskiej „Od Oceanu do Oceanu” i Jej peregrynacji przez świat w obronie życia”.

 

Więcej informacji o publikacji: hli.org.pl

 

Książkę można zamówić tutaj: TUTAJ

You may also like

Facebook