Tańcz! Energetyczny klip zespołu Myasta promuje chłopiec z zespołem Downa

by FUNDACJA JZN
Debiutancki klip zespołu Myasta na YouTubie w dwa dni uzyskał ponad 10 tysięcy wyświetleń. W teledysku muzycy zamiast swoich twarzy promują przede wszystkim młodego aktora – chłopca z zespołem Downa. Wszystko po to, by zwrócić uwagę na takie wartości jak szacunek, miłość, tolerancja. Klip spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami.

Cała płyta zespół Myasta ukaże się 6 listopada. Klip powstał na zlecenie Radiowej Czwórki, w ramach nagrody w konkursie na wydanie płyty i profesjonalną promocję. Konkurs odbywał się pod nazwą „Wydaj płytę z Będzie Głośno” w Polskim Radio Czwórka, w audycji Damiana Sikorskiego. Zespół, rozwijający swoje pasje w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu, pokonał w radiowym konkursie ponad 300 zespołów. Występują w nim muzycy z Unisławia, Chełmna i okolic.

Płyta będzie dostępna w sklepach, witrynach on-line oraz w serwisach streamingowych Spotify, Tidal, Deezer i Apple Music. Ukaże się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Wydarzeniem promującym premierę „Na Dobrym Kursie” będzie koncert na żywo w Polskim Radio Czwórka, który dostępny będzie także w relacji na żywo.

You may also like

Facebook