Trwa rekrutacja na Podyplomowe Studia z Bioetyki w Krakowie

/Trwa rekrutacja na Podyplomowe Studia z Bioetyki w Krakowie

Trwa rekrutacja na Podyplomowe Studia z Bioetyki w Krakowie

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe z bioetyki, których organizatorem jest Międzywydziałowy Instytut Bioetyki przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

 

 

Studia kształcą specjalistów w zakresie bioetyki i etyki medycznej, przygotowują do pełnienia funkcji nauczycieli etyki i bioetyki w szkołach, do pracy dziennikarskiej w tej dziedzinie, do pogłębionej etycznie pracy w służbie zdrowia, do pełnienia roli konsultantów bioetycznych lub innych funkcji w zakładach opieki zdrowotnej i placówkach opiekuńczych czy hospicjach, do działalności w centralnych, regionalnych czy szpitalnych komisjach bioetycznych, do pełnienia funkcji w urzędach administracji publicznej, administracji związanej z służbą zdrowia i ochroną środowiska, do sprawowania funkcji kapelanów szpitali, do pracy wśród chorych, do bardziej świadomej etycznie promocji życia i zdrowia.

 

Więcej informacji: bioetyka.krakow.pl

 

Podyplomowe Studia z Bioetyki w Krakowie

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe z bioetyki, których organizatorem jest Międzywydziałowy Instytut Bioetyki przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Studia kształcą specjalistów w zakresie bioetyki i etyki medycznej, przygotowują m.in. do pełnienia funkcji nauczycieli etyki i bioetyki w szkołach, do pracy dziennikarskiej w tej dziedzinie, do pogłębionej etycznie pracy w służbie zdrowia, do pełnienia roli konsultantów bioetycznych lub innych funkcji w zakładach opieki zdrowotnej i placówkach opiekuńczych czy hospicjach.Zapraszamy do studiowania! Więcej informacji: http://bioetyka.krakow.pl/index.php/podyplomowe-z-bioetyki/

Opublikowany przez Europejska Inicjatywa Obywatelska "Jeden z Nas" Czwartek, 2 sierpnia 2018

 

 

By | 2018-10-05T11:36:32+02:00 wtorek, 31 lipca 2018|Bioetyka, Wszystkie|

About the Author:

Facebook