Ukazał się nowy newsletter naszej fundacji – zapraszamy do lektury

by

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

 
Piszę dzisiaj do Państwa w dwóch sprawach:
 
1. Nasi Przyjaciele z Francji z Fundacji Jérôme’a Lejeune’a zwrócili się do Polaków z prośbą o włączenie się w międzynarodową petycję przestrzegającą przed nowymi technikami badań prenatalnych, które prowadzą do zwiększenia liczby aborcji dokonywanych na dzieciach z zespołem Downa.
 

Zachęcamy do zapoznania się z treścią petycji i podpisania apelu przez stronę: http://stopdiscriminatingdown.com/pl/

 
Fundacja Jérôme’a Lejeune’a zapewnia wszystkim sygnatariuszom całkowite bezpieczeństwo gromadzonych danych i gwarancję, że nie zostaną one nigdy wykorzystane do celów komercyjnych.
 
Więcej o petycji wraz ze specjalnym słowem skierowanym do Polaków przez Mme Lejeune, wiceprezes Fundacji Jérôme’a Lejeune’a, można przeczytać tutaj
 
2. W ostatnim liście informowaliśmy o nowym projekcie Fundacji Jeden z Nas – sklepie „Jednego z Nas”. Po tym jak nasza pierwsza ankieta wywołała u Państwa różne reakcje –od bardzo pozytywnych po bardziej krytyczne, przygotowaliśmy drugą ankietę w nowymi produktami, których motywem przewodnim jest PRO-LIFE. Tak jak poprzednio, serdecznie proszę o Wasze opinie i komentarze, dzięki którym będziemy mogli stworzyć profesjonalną gamę produktów ukazujących wartość i piękno życia.
 
https://www.ankietka.pl/ankieta/217535/badanie-opinii-grafik-na-produkty-jeden-z-nas.html
 
W ostatnich miesiącach ciężko pracujemy, by Fundacja JEDEN Z NAS już za kilkanaście dni zaprezentowała nową odsłonę strony internetowej, która stanie się portalem. Niebawem opowiemy też Państwu o powstającej w Krakowie pierwszej w Polsce Poradni Bioetycznej. Te wszystkie działania nie mogłyby mieć miejsca bez Waszego wsparcia, za które dziękujemy i o które dalej gorąco prosimy.
 
Pozdrawiam najserdeczniej,
Jakub Bałtroszewicz

You may also like

Facebook