USA: zwolenniczka aborcji powiedziała swemu dziecku, że mogła je zabić, ale postanowiła je urodzić

by FUNDACJA JZN
W sieci Tik Tok pojawił się filmik, na którym młoda zwolennniczka aborcji Mama Claire mówi swemu dziecku, które trzyma w objęciach, że mogła je zabić, ale pozwoliła mu się urodzić. Zaraz jednak dodała, że „wszystkie kobiety powinny mieć wybór [pod tym względem]”. Nagranie wywołało wielkie poruszenie w sieci, przy czym większość osób, które je obejrzały, uznały je za „straszne” i „przerażające”.

“Mogłam cię zabić, ale wybrałam, abyś się urodziła. (…) Wszystkie kobiety powinny mieć prawo wyboru” – powiedziała młoda matka-aborcjonistka na filmie wideo, zwracając się do tych, którzy będą ją oglądać. Stwierdziła przy tym, że każdy może nazywać aborcję, jak chce: zabójstwem lub nie, dodając jako przykład: “Jeśli dezynfekujesz ręce, zabijasz zarazki”.

Następnie zwróciła się do swego dziecka ze słowami: “Po prostu mogłabym dokonać wyboru, abyś nie istniała, ale dałam ci się urodzić, pozwoliłam, abyś sie ukształtowała po okresie zarodkowym”. Zapewniła też, że zdaje sobie sprawę z tego, co przed chwilą powiedziała i to podtrzymuje. “Jeśli chcesz dokonać aborcji, zrób to, jeśli nie chcesz, nie rób tego. Ale nie usiłuj ograniczać moich praw” – oświadczyła Mama Claire.

Nagranie to, które miało ok. pół miliona wyświetleń, wywołało burzę wśród użytkowników. Jedna z przywódczyń ruchu obrony życia w Stanach Zjednoczonych – Lila Rose, założycielka organizacji Live Action, określiła je na swym Twitterze jako “przerażające”. Zwróciła uwagę, że “zwolennicy aborcji wiedzą, że zabija ona dziecko, ale nadal propagują tę przeklętą i odrażającą przemoc”.

Na popularnym w USA koncie Libs of TikTok stwierdzono, że to wideo jest “szatańskie”. Jedna z użytkowniczek Twittera zauważyła, że aborcjoniści “wiedzą, że jest to zabójstwo, ale nie ma to dla nich znaczenia, i to mimo trzymania swego dziecka w ramionach”. Inne osoby wskazały na cierpienie, jakiego może doświadczyć córka tej młodej kobiety, gdy za kilka lat zobaczy przesłanie swej matki, a jeszcze inni wezwali władze do zajęcia się tą sprawą.

Źródło: KAI

You may also like

Facebook