„Uważność & Męstwo. Walcz o tu i teraz!” – XIII Międzynarodowe Forum Tato.Net już w listopadzie 

by FUNDACJA JZN
W sobotę 13 listopada ojcowie z różnych krajów Europy, Azji i Ameryki zjadą się do Folwarku Łochów pod Warszawą na XIII Międzynarodowe Forum Tato.Net. Temat przewodni tegorocznego największego w Europie spotkania ojców to „Uważność & Męstwo. Walcz o tu i teraz!”. Dla chętnych możliwość udziału w wydarzeniu także w formie online.

Międzynarodowe Forum Tato.Net to całodzienne święto ojcostwa, wypełnione wykładami, panelami, warsztatami oraz nieformalnym ojcowskim networkingiem, rozmowami o roli taty w rodzinie i życiu społecznym. Idea jest prosta: zamiast nieustannie narzekać na kryzys ojcostwa, lepiej spotkać się w społeczności ojców, aby wzajemnie się wspierać.

Formuła „wyzwanie – działanie” to sprawdzony już na Forum sposób na wymianę doświadczeń i wiedzy. Ojcowie będą rozmawiać m.in. o tym, jak:

  • być uważnym na głosy bliskich pomimo zabiegania i wrzawy mobilnego społeczeństwa,
  • mierzyć się z samym sobą, własnymi słabościami i ograniczeniami,
  • podejmować dobre decyzje w niesprzyjających okolicznościach,
  • zastosować praktyczny trening, który pomaga być „tu i teraz”.

Mówi Dariusz Cupiał, założyciel Tato.Net i inicjator Forum: „Ogarnianie życia codziennego to wiele czynności, spraw i powinności, to wypełnianie każdego dnia mnóstwa obowiązków, często w pośpiechu. Świadomy ojciec potrzebuje wyciszenia, by usłyszeć siebie i głos swoich bliskich. Uważna miłość ojca wymaga treningu, aby nabyć zdolność do bycia tu i teraz. Forum będzie okazją do poznania konkretnych osób i działań, które realizują taką strategię i inspiracją do stworzenia własnego planu bycia ojcem pełnym męstwa i uważności”.

Bilety i szczegóły na stronie: https://forum.tato.net/  Sprzedaż biletów w promocyjnej cenie (oferta Early Bird Tickets) trwa do 14 września.

Tato.Net to realizowany przez Fundację Cyryla i Metodego program wzmacniania rodzin poprzez wspomaganie ojców. Przez 17 lat działalności Tato.Net tysiące mężczyzn pogłębiło swoje ojcowskie kompetencje. Tato.Net była w Polsce pierwszą inicjatywą, a obecnie jest największą społecznością, która dostarcza mężczyznom konkretnych narzędzi, aby mogli się nawzajem wspierać w byciu coraz lepszymi ojcami.

You may also like

Facebook