W Denver zainaugurowano nową inicjatywę pro-life: 40 Dni dla Życia 365

by FUNDACJA JZN
Denver dołączyło do rosnącej listy miast w USA organizujących całoroczne czuwanie modlitewne, oprócz jesiennej i wiosennej kampanii „40 Dni dla Życia”.

Organizatorzy Mszy św. odprawionej 14 sierpnia naprzeciwko kliniki aborcyjnej Planned Parenthood zwracają uwagę na modlitwę, jako jedno z ważnych działań pro-life. Zaznaczają też spowszechnienie zła aborcji. – Gdyby dziś zamordowano piętnaścioro dzieci z podstawówki, wzbudziłoby to wielkie oburzenie w naszej społeczności i mediach. Tymczasem znieczuliliśmy się na zabójstwo dzieci nienarodzonych – powiedział Brad Maddock.

W trakcie wydarzenia przed kliniką w Denver odmawiano różaniec, pojawiło się także świadectwo kobiety, która doznała uzdrowienia wewnętrznego poprzez posługę post-aborcyjną Rachel’s Vineyard. Podczas Mszy św. samochód wiozący kobietę na wizytę aborcyjną skręcił na parking Planned Parenthood, a następnie odjechał, decydując się pojechać do Marisol, katolickiej kliniki dla kobiet znajdującej się w pobliżu.

Celem inicjatywy 40 Dni dla Życia 365 jest dawanie pokojowego świadectwa godności życia i codzienna modlitwa przed wyznaczoną kliniką aborcyjną, dopóki pozostaje otwarta.

Źródło: Opoka.news

You may also like

Facebook