Znana w Hollywood aktorka broni życia

/Znana w Hollywood aktorka broni życia

Znana w Hollywood aktorka broni życia

Aktorka Patricia Heaton w ostrych słowach skrytykowała podejście Demokratów do zabijania dzieci. Dlaczego jakikolwiek cywilizowany człowiek chciałby wspierać barbarzyńską platformę, która walczy o aborcję z byle powodu przez wszystkie 9 miesięcy ciąży opłacane przez podatników?” – napisała na Twitterze.

Wpis zamieszczony przez aktorkę na Twiterze nawiązywał do debaty wyborczej,  która odbyła się kilka tygodni temu. Przewodnicząca Democrats for Life – organizacji zrzeszających sprzeciwiających się aborcji Demokratów – Kristen Day zapytała kandydata na prezydenta Pete’a Buttigiega o to, czy w partii jest nadal dla nich miejsce i czy w razie wygranej nie będzie dyskryminował demokratów, którzy sprzeciwiają się zabijaniu dzieci. 

Polityk odpowiedział: – Jestem pro choice.  Wyjaśnił również: – Jeżeli nie możemy się zgodzić gdzie wyznaczyć granicę (przyp. w sprawie aborcji), drugą najlepszą rzeczą, na jaką możemy się zgodzić jest to, kto powinien ją wyznaczyć, i moim zdaniem decyzja o tym spada na kobiety. Powszechnie zinterpretowano te słowa jako poparcie dla nieograniczonej aborcji do 9 miesiąca ciąży.

Aktorka Patricia Heaton, znana chociażby z filmu Beethoven czy serialu Wszyscy Kochają Raymonda, postanowiła odnieść się do dyskusji na swoim Twitterze– Nie rozumiem dlaczego obrońcy życia chcą wiedzieć, czy „są mile widziani w Partii Demokratycznej – napisała. – Dlaczego jakikolwiek cywilizowany człowiek chciałby wspierać barbarzyńską platformę, która walczy o aborcje z byle powodu przez wszystkie 9 miesięcy ciąży opłacane przez podatników? – pytała retorycznie.

Więcej: stefczyk.info
By | 2020-02-18T17:46:55+01:00 wtorek, 18 lutego 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook