Znany sportowiec: To szaleństwo, że w niektórych krajach aborcja jest legalna

/Znany sportowiec: To szaleństwo, że w niektórych krajach aborcja jest legalna

Znany sportowiec: To szaleństwo, że w niektórych krajach aborcja jest legalna

– Jako ojciec pięciorga dzieci uważam, że to szaleństwo, że zabijanie dzieci poprzez aborcję jest w ogóle legalne – mówi Dustin Colquitt. Znany gracz futbolu amerykańskiego udzielił wywiadu organizacji pro-life Live Action.

– Poczyniliśmy duże postępy, aby chronić nasze kobiety i nasze dzieci – zwłaszcza nasze dzieci w łonie matki. (…) W Kansas, byliśmy w stanie zmniejszyć roczną liczbę aborcji o 44 procent w ciągu ostatnich 20 lat. A pięć lat temu staliśmy się pierwszym stanem, który zakazał brutalnych aborcji polegających na rozczłonkowaniu w drugim trymestrze – mówi Dustin Colquitt i jednocześnie zwraca uwagę, że w zeszłym roku Sąd Najwyższy stanu po raz pierwszy od 160 lat zdecydował, że istnieje podstawowe prawo do aborcji. – Jest to decyzja, która zagraża całemu naszemu postępowi w ochronie dzieci nienarodzonych – podkreśla sportowiec.

– Przeraża mnie myśl, że pewnego dnia przemysł aborcyjny może polować na moją córkę i dokonać aborcji bez jej wiedzy – wyznaje Dustin Colquitt. – Podnoszę głos w imieniu tych, którzy jeszcze nie mogą mówić i zapraszam was do zrobienia tego samego – zachęca.

Źródło: misyjne.pl
By | 2021-04-11T09:01:06+02:00 niedziela, 11 kwietnia 2021|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook