Została porzucona po urodzeniu. Teraz założyła okno życia

by FUNDACJA JZN
Monica Kelsey została porzucona przez swoją nastoletnią biologiczną matkę zaraz po urodzeniu. Pomimo głębokiego odrzucenia, jakiego doświadczyła, zaczęła ratować porzucone dzieci, tak jak ona została kiedyś uratowana. Razem z mężem założyła okno życia w Indianie w USA.

Jej matka w wieku 17-lat w wyniku gwałtu zaszła w ciążę. Chciała dokonać aborcji. W ostatniej chwili zmieniła zdanie. W dniu porodu zostawiła córeczkę w szpitalu w małym miasteczku w Ohio.

Rana matczynego odrzucenia zadana Kelsey, spowodowało jej całkowitą degradację psychiczną w późniejszym wieku. Sposobem na znalezienie własnej wartości stała się pomoc innymi. W związku z tym zaczęła pracować jako sanitariuszka pogotowia ratunkowego. Bycie medykiem pozwoliło jej pomagać ludziom i stało się sposobem na życie i budowania własnej wartości. Dziś kobieta podkreśla, że to doświadczenie pomogło się zbliżyć do Boga, gdzie – jak mówi – zawsze była jej wartość, choć tego wcześniej nie widziała.

Po śmierci swojej biologicznej matki w 2013 roku, Monica zrozumiała, że chce ratować dzieci, tak jak ona została kiedyś uratowana. Stworzyła okno życia i infolinię dla kobiet, które są w trudnych sytuacjach. Pierwsze dziecko zostało uratowane w 2017 roku.

– Wierzę, że zostałam do tego stworzona, aby móc ratować życie dzieci, ponieważ moje życie zostało uratowane – podkreśla.

Źródło: deon.pl

You may also like

Facebook