11-letni chłopiec z Zespołem Downa jedną z nowych twarzy kampanii reklamowej dla River Island

/11-letni chłopiec z Zespołem Downa jedną z nowych twarzy kampanii reklamowej dla River Island

11-letni chłopiec z Zespołem Downa jedną z nowych twarzy kampanii reklamowej dla River Island

„11-letni chłopiec z Zespołem Downa dostał swoją pierwszą pracę jako model w kampanii reklamowej. Joseph Hale z Cleethorpes (North East Lincolnshire w Anglii) stał się jedną z twarzy nowej kolekcji odzieży dziecięcej River Island’s” – informuje BBC.

 

Mama chłopca, Karen Hale, wyraziła nadzieję, że przypadek jej syna zachęci innych do pokazywania swojej niepełnosprawności w mediach. Młody model powiedział, że jest podekscytowany szansą, jaką dostał. W wywiadzie podkreślił, że podoba mu się ta praca. Jego mama przyznała, że chłopiec czuł się w trakcie pozowania jak ryba w wodzie.

 

From Batman to Jaffa Cakes, 11 year old Joseph is a big fan of the classics and this comes through with his style too!…

Opublikowany przez River Island Piątek, 20 października 2017

 

„Każdy był naprawdę wspierający i to jest absolutnie genialne” – powiedziała Karen Hale. Dodała, że zespół Downa wcale nie definiuje jej syna. „Mamy nadzieję, że kampanie takie jak River Island’s otworzą drogę do większej integracji i akceptacji dla osób z niepełnosprawnościami”.

 

Joseph, który uczęszcza do Cambridge Park Academy w Grimsby, mówi, że lubi tańczyć i spędzać czas z rodziną. Powiedział, że chciałby kontynuować modelling, ale wolałby – gdy będzie starszy – być fryzjerem.

 

Potencjał młodego modela został dostrzeżony przez agencję  Zebedee Management, wyjaśniła Karen Hale. Josie Cartridge, dyrektor ds. klientów w River Island, powiedziała, że Joseph miał „prezencję gwiazdy”, a firma chce przedstawiać „różnorodną grupę dzieci”.

 

RI Kids Squad | Meet The Stars

Introducing the most stylish BFFS we know… The RI Kids Squad ?? Every RI kid is different, but there’s one thing they all want – cool clothes (and a big party)… http://riverislnd.co/JTQUm1

Opublikowany przez River Island Czwartek, 19 października 2017

 

Źródło: www.bbc.com

By | 2017-11-02T12:36:02+01:00 czwartek, 02 listopada 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail