Europa walczy o rodzinę! Każdy głos jest ważny

by

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele Fundacji JEDEN Z NAS!

 

W europejskim świecie pro-life dzieją się ważne rzeczy. Niedawno Komisja Europejska zatwierdziła projekt obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Mama, Tata i Dzieci”, której celem jest przywrócenie pojęciom „małżeństwa” i „rodziny” ich właściwych znaczeń – małżeństwa jako „trwałego związku wiernych sobie mężczyzny i kobiety, którego celem jest założenie rodziny” oraz  rodziny  jako „ojca, matki i ich dzieci”.

 

Tak jak kilka lat temu w inicjatywie „Jeden z Nas” chodziło o życie nienarodzonych dzieci, tak „Mama, Tata i Dzieci” – młodsza siostra „Jednego z Nas” walczy dziś o dobro każdej europejskiej rodziny! Pomóżmy jej zebrać odpowiednią liczbę podpisów!

 

Zachęcam gorąco do wyrażenia swojego poparcia w tej ważnej dla Europy sprawie. Tym z Państwa, którzy zechcą poświęcić 3 minuty i oddać swój głos, z góry w imieniu swoim oraz europejskich i polskich koordynatorów akcji serdecznie dziękuję!  TUTAJ PETYCJA ONLINE 

 

Inicjatywa szuka też osób gotowych zbierać podpisy na formularzach papierowych lub w inny sposób wspierać jej działania. Jeśli jesteście gotowi do wspólnego działania na Wasz kontakt czeka koordynator Komitetu Krajowego EIO Mama Tata i Dzieci Jan Urmański: [email protected], tel. 501 089 822.

 

Muszę również wspomnieć o wielkiej i pięknej pracy, jaką wykonuje się w ostatnich miesiącach na rzecz ochrony życia i rodziny w naszym kraju. Pragnę poinformować i zaprosić wszystkich zainteresowanych na konferencję „Akcja – życiu TAK”, która odbędzie się w najbliższą sobotę 4 czerwca w Krakowie, na której obok tak ważnej dla obrony życia osoby Pani Prof. Wandy Półtawskiej, będę mieć zaszczyt być jej honorowym gościem jako Sekretarz Generalny Europejskiej Federacji dla Życia i Godności Człowieka ‘One of us’. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w spotkaniu: www.pro-life.pl/akcjazyciutak.

 

Pozdrawiam najserdeczniej,
Jakub Bałtroszewicz

You may also like

Facebook