20-latka z zespołem Downa ambasadorką popularnej marki kosmetycznej

/20-latka z zespołem Downa ambasadorką popularnej marki kosmetycznej

20-latka z zespołem Downa ambasadorką popularnej marki kosmetycznej

Kate Grant, 20-letnia modelka z zespołem Downa, została twarzą firmy kosmetycznej Benefit Cosmetics w Wielkiej Brytanii.

W nowej kampanii firmy Benefit Cosmetics modelka reklamuje eyeliner Roller Inner. Zdjęcia z kampanii od kilku dni pojawiają się w internecie, głównie w mediach społecznościowych. Firma podała, że zdecydowała się na zatrudnienie Kate Grant do kampanii swoich produktów, bo jest pod wrażeniem tego, jak dziewczynie udało się zrealizować cel o byciu modelką.

W ubiegłym roku Kate Grant wygrała „Teen Ultimate Beauty Of The World” i w ten sposób została pierwszą modelką z zespołem Downa, która wygrała międzynarodowy konkurs piękności. „Kate była duszą „Ultimate Beauty” i reprezentuje sobą wszystko, o co chodzi w konkursie – wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Jest niesamowita i jesteśmy dumni, że to ona wygrała” – napisali sędziowie konkursu w swoim oświadczeniu uzasadniającym wybór.

„Kate Grant ma zespół Downa. Gdy była mała, lekarze twierdzili, że nigdy nie nauczy się czytać, miała mieć problemy z mową. Tymczasem ich prognozy okazały się błędne” – pisała Olga Figaszewska na stronach Vivy. Dziś Kate ma 20 lat, interesuje się modą i wizażem. Od trzynastego roku życia marzyła o karierze modelki. Jej marzenia właśnie się spełniają – brała udział w pokazie Belfast Fashion Week, wygrała konkurs piękności i została twarzą marki kosmetycznej.

„Moje marzenie się ziściło. Marzę również o tym, by zainspirować młodych ludzi, którzy mają zespół Downa, aby w końcu uwierzyli w siebie” – mówi Kate Grant.

Zdjęcia Kate można oglądać m.in. na Instagramie, gdzie jej profil śledzi blisko 30 tys. osób.

Źródło: wirtualnemedia.pl, viva.pl
By | 2019-03-21T13:00:16+01:00 niedziela, 20 stycznia 2019|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook