40 Dni dla Życia – nowa aplikacja na telefon

/40 Dni dla Życia – nowa aplikacja na telefon

40 Dni dla Życia – nowa aplikacja na telefon

Organizacja pro-life 40 dni dla życia (40 Days for Life) wydała w ostatnich dniach aplikację 40 Days for Life App. Aplikacja ta ma łączyć ludzi z całego świata, którzy modlą się, poszczą i uczestniczą w całodobowych czuwaniach przy klinikach aborcyjnych i szpitalach, w których przeprowadzane są zabiegi przerwania ciąży.

 

Celem aplikacji ma być mobilizacja wolontariuszy biorących udział w akcji do jeszcze lepszej pracy. Program przekazuje informacje o czuwaniach odbywających się w pobliżu lub w dowolnym miejscu na świecie. Pozwala to wolontariuszom na lepsze współdziałanie. Aplikacja zawiera również odpowiedzi na często zadawane przez ludzi pytania, z którymi spotykają się stojący przed klinikami wolontariusze. Zainteresowani znajdą w niej również bazę odpowiedzi na argumenty aborcyjne. Program będzie informował również o aktualnych wydarzeniach: zamykanych klinikach i pracownikach, którzy zrezygnowali z uczestnictwa w zabijaniu nienarodzonych dzieci, oraz o nabożeństwach związany z przeprowadzaną kampanią.

 

Kolejna kampania 40 Dnia dla Życia rozpocznie się w wielu miastach na całym świecie już w tym tygodniu, 27 września i zakończy się 5 listopada.

 

Aplikację można bezpłatnie pobrać ze strony 40daysforlife.com

 

Źródło: www.lifesitenews.com

By | 2017-09-25T14:27:20+02:00 poniedziałek, 25 września 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail