40 Dni dla Życia

by FUNDACJA JZN
Życie jest bezcennym darem od Boga, który jednak często bagatelizujemy. Czy znajdziesz chwilę, by docenić ten dar, a także, aby otoczyć modlitwą tych, których wartość Życia nie jest dostrzegana i tych, którzy jej nie dostrzegają – pytało Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Legnickiej po raz jedenasty zaprasza do wielkopostnej krucjaty modlitewnej, która polega na nieprzerwanej modlitwie w intencji Życia. Krucjata Modlitewna rozpocznie się w Środę Popielcową o godzinie 13.00 i zakończy w Niedzielę Palmową o godzinie 13.00.

Wystarczy zadeklarować konkretną godzinę modlitwy w intencji Życia, aby przyłączyć się do akcji. Modlitwa jest dowolna i może być indywidualna lub wspólnotowa. Ważne, by trwała pełną godzinę, żeby zachować ciągłość.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem 513 129 362 oraz mailowo [email protected]

Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.40dnidlazycia.pl

„Naszym pragnieniem jest, aby Życie było szanowane na każdym etapie – od poczęcia do naturalnej śmierci; aby było obdarzane miłością na wzór miłości Chrystusowej. Modlimy się szczególnie w obronie nienarodzonych, którzy nie mogą sami zadbać o siebie, by każde nienarodzone dziecko zostało pokochane oraz w intencji ich rodziców – o miłość i odwagę oraz wyjście z trudnej sytuacji. Intencją jest również poruszenie serc tych, którzy nie potrafią jeszcze dostrzec piękna daru Życia. Niepomijalny jest także pokój na świecie, który jest ściśle powiązany z kwestią poszanowania Życia” – wskazał KSM diecezji legnickiej.

Źródło: KSM Diecezji Legnickiej

You may also like

Facebook