Antyaborcyjny teledysk do utworu „Mamo”

/Antyaborcyjny teledysk do utworu „Mamo”

Antyaborcyjny teledysk do utworu „Mamo”

„Mamo zastanów się co robisz. Mamo te rany nigdy nie zagoją się” – rapują Szejk Biforjuz i Starszy w antyaborcyjnej piosence „Mamo”, która została napisana w formie apelu nienarodzonego dziecka do matki.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku promującego antyaborcyjny utworu pod tytułem „Mamo”. Tekst utworu został napisany w formie apelu nienarodzonego dziecka do matki i jest skierowany do wszystkich kobiet, które z jakichkolwiek przyczyn rozważają dokonanie aborcji. Autorami piosenki są: nauczyciel i artysta Szejk Biforjuz, oraz raper i autor tekstów Starszy. Za muzykę odpowiadają Zdolny i DJ RazDwa.

 

 

Utwór otrzymał rekomendacje od czołowych organizacji pro-life (Polska Federacja Ruchów Obrony Życia, Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny) oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Teledysk spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem na YouTubie. „Super. Bardzo ważny głos w tych czasach. Szacunek! Kibicujemy”, „Dobre. Dzięki za głos za normalnością i człowieczeństwem! Fajny pomysł na teledysk” – komentują użytkownicy serwisu.

Krzysztof Baluk jest nauczycielem w szkole specjalnej. Uczy historii i prowadzi terapię dla dzieci autystycznych. „Praca z osobami niepełnosprawnymi pokazuje mi jak bardzo wartościowe są to osoby i jak straszny jest to powód, dla którego tak wiele matek decyduje się na aborcję” – mówi.

 

 

By | 2019-02-06T16:18:54+01:00 środa, 06 lutego 2019|Bez kategorii, Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook