Asia szuka domu!

/Asia szuka domu!

Asia szuka domu!

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku szuka rodziny dla 8-letniej dziewczynki z Zespołem Downa. Po rozwiązaniu rodziny zastępczej, w której do tej pory przebywała, dziewczynka zostanie oddana do Domu Pomocy Społecznej –  informują administratorzy strony www.zespoldowna.info.

“Asia, 8 lat szuka domu. Asia jest dziewczynką z ZD, wysoko funkcjonującą (mówi). Ostatnie lata była w rodzinie zastępczej. Teraz jej rodzinę rozwiązują  i jeżeli nie znajdzie się nowa rodzina to będzie oddana do DPS. Asi rodzina biologiczna zrzekła się opieki nad nią. Gdański MOPR szuka rodziny” – to fragment ogłoszenia, które pojawiło się na stronie  www.zespoldowna.info 29 października.

Administratorzy podają również dane do kontaktu: Zainteresowanych prosimy o kontakt z Magdaleną Piekarską tel. 58/347-82-76 lub Joanną Radzimowską tel. 500-424-184.

Strona www. zespoldowna.info zajmuje się propagowaniem informacji dotyczących zespołu Downa, ponadto jest również miejscem  integracji dla rodzin i przyjaciół osób z zespołem Downa.

Źródło:zespoldowna.info
By | 2019-10-30T07:11:37+01:00 środa, 30 października 2019|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail