Bicie serca nienarodzonego dziecka muzycznym tłem w piosence

/Bicie serca nienarodzonego dziecka muzycznym tłem w piosence

Bicie serca nienarodzonego dziecka muzycznym tłem w piosence

Brett Young, znany amerykański piosenkarz country napisał piosenkę dla swojej córeczki pt. Lady. Na początku utworu słyszymy bicia serca jego córeczki, gdy miała 8 tygodni od poczęcia. Dźwięk został zarejestrowany podczas wizyty kontrolnej u lekarza.

Piosenka miała swój debiut 30 kwietnia. W tej chwili ma prawie 1,3 mln wyświetleń na kanale youtube. W wywiadzie dla People Brett Young z uśmiechem mówił o swojej córeczce: – Tak, ona już wtedy była małym muzykiem, jeszcze zanim się zorientowała, o co chodzi.

Young w piosence ukazuje ojcowską miłość i przywiązanie do nienarodzonej córeczki, mówiąc jej: – Zawsze będziesz moim dzieckiem. Jednocześnie utwór to piękne wyznanie miłości wobec żony i zachęta, by córka w przyszłości właśnie od mamy uczyła się tego, jak być kobietą. Kilka miesięcy przed urodzeniem dziecka Young rozmawiał na temat tej piosenki z autorami tekstu Jonem Nite i Rossem Coppermanem. Zatytułował ją „Lady”, tak jak przez długi czas nazywał swoją żonę.

W wywiadach podkreśla: Jestem podekscytowany napisaniem tej piosenki. Mam nadzieję, że tak jak dla mnie, będzie ona równie znacząca dla słuchaczy, którzy mają dzieci i rodzinę lub planują je mieć. I dodaje: – To jest naprawdę wyjątkowe i dla mojej żony, i dla mnie. Nie mogę się doczekać, aż moja córka będzie wystarczająco dorosła, aby to usłyszeć, zrozumieć i dowiedzieć się, że tata tę piosenkę napisał dla niej, gdy była jeszcze w łonie mamy.

 

Źródło: www.hli.org.pl
By | 2020-05-26T13:47:42+02:00 wtorek, 26 maja 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook