Być kobietą urzekającą

by

W każdej kobiecie – singielce, żonie, mamie, babci czy zakonnicy drzemie piękno kobiecości i każda z nich ma do wykonania swoją misję – tu na ziemi. Jak być kobietą urzekającą? Na to pytanie odpowiedzą prelegentki konferencji „Być kobietą urzekającą”, która odbędzie się w Warszawa 28 maja.

 

Każda kobieta jest wyjątkowa. Z natury nosi w sobie ogromne pragnienie miłości, najpełniej spełnia swoje powołanie i odnajduje najgłębsze szczęście, kiedy kocha – gdy staje się bezinteresownym darem dla drugiej osoby. „Kobiece powołanie jest naprawdę cudowne” – pisała Jo Croissant. „Kobieta jest miłością w samym już założeniu, zawsze jest, zawsze obecna, zawsze oczekująca”. Kochając, przeżywa ona pełen rozkwit, przyciąga miłość. „Cała jest stworzona do przyjmowania miłości, do jej dawania i do zebrania owocu”.

 

„Konferencja «Być Kobietą Urzekającą» to wydarzenie skierowane do kobiet poszukujących własnych ścieżek rozwoju, chcących odkryć prawdziwe piękno kobiecości oraz zadbać o swoje zdrowie oraz piękno zewnętrzne. Chcemy zainspirować kobiety do działania. Pokazać, że w każdej z nas – singielce, mamie, żonie, babci czy zakonnicy drzemie piękno kobiecości i każda z nas ma swoją misję do wykonania – tu na ziemi. Chcemy pokazać, jak w dzisiejszym sfeminizowanym świecie możemy budować poczucie własnej wartości i promować tzw. 'nowy feminizm’. Nie oddzielamy sfery duchowej od cielesnej ale pragniemy przedstawić ich harmonię. Stąd pojawił się pomysł na zorganizowanie wydarzenia, podczas którego chcemy spojrzeć na całokształt kobiety. Ukazać jej sferę duchową nie zaniedbując jednocześnie cielesności i wyglądu zewnętrznego” – piszą organizatorzy wydarzenia.

 

Konferencja rozpocznie się 28 maja o godzinie 10.oo w warszawskim Collegium Bobolanum, ul. Rakowiecka 61. Program, szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie wydarzenia:  bycurzekajaca.pl

 

Źródło: wrodzinie.pl oraz bycurzekajaca.pl

You may also like

Facebook