Dzieci z zespołem Downa śpiewają: „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”

by FUNDACJA JZN
Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Łbiskach wykonali Hymn Narodowy. „Gdy dzieci z Zespołem Downa śpiewają „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”, to aż ciarki przechodzą po plecach” – napisał na Twitterze red. Artur Stelmasiak.

 

Dziennikarz i szef warszawskiej redakcji Tygodnika Katolickiego „Niedziela” komentując film z Hymnem Narodowym wykonanym przez dzieci z zespołem Downa napisał: „Tak jakby niepodległość była nie dla nich. Trzeba #ZatrzymajAborcję z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, bo Polska ginie razem z tymi Polakami”.

 

 

Dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Łbiskach zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego w ramach wspólnego projektu przygotowanego przez Fundację Narodowego Dnia Życia i program Jana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać” z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święta Narodowego Trzeciego Maja w 2017 roku. Emitując to nagranie w najnowszym odcinku programu „Warto Rozmawiać” redaktor Jan Pospieszalski powiedział: „To jest nasz wkład w politykę równości”.

 

Źródło: YouTube, Twitter
Fot. YouTube

You may also like

Facebook