Fundacja Małych Stópek: czasami niewiele potrzeba, by uratować czyjeś życie

/Fundacja Małych Stópek: czasami niewiele potrzeba, by uratować czyjeś życie

Fundacja Małych Stópek: czasami niewiele potrzeba, by uratować czyjeś życie

„Każda nasza akcja jest bardzo ważna, a tak naprawdę czasami niewiele potrzeba, by uratować czyjeś życie” – powiedziała w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja rzecznik prasowy Fundacji Małych Stópek Anna Piotrowska, opowiadając o działalności Fundacji.

 

Szczególnie zwróciła uwagę na sytuację Domu Samotnej Matki w Poczerninie. Jak zapewniła – dzięki darczyńcom – Fundacja mogła wyremontować placówkę.

 

Jej zdaniem zapewnienie warunków mieszkaniowych jest jednym z podstawowych zadań Fundacji, która nie pozostawia kobiet w potrzebie. „Fundacja powstała po to, by pomagać kobietom, które zostały odrzucone przez społeczeństwo, które nie otrzymują znikąd żadnej pomocy, które są same z dzieckiem. To najróżniejsze sytuacje – czasami kobiety dobrowolnie rozważają aborcję, chcą jej dokonać i są po prostu przerażone. W takim momentach naprawdę czasami wystarczy niewiele. Te kobiety po prostu potrzebują czyjegoś zrozumienia, pomocnej dłoni i obecności. Doświadczenie Fundacji Małych Stópek pokazuje, że te kobiety są zapewnione o tym, że my z Nią będziemy do końca – do momentu porodu, a nawet jeśli coś się wydarzy po – również z Nią będziemy, również tę pomoc później otrzyma” – wyjaśnia Anna Piotrowska, rzecznik prasowy Fundacji Małych Stópek.

 

Fundacja aranżuje wiele zbiórek na rzecz matek i ich dzieci, które wciąż znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Anna Piotrowska podkreśliła również, że przeciwnicy, którzy zarzucają brak realnej pomocy ze strony organizacji pro-life, tak naprawdę nie wiedzą o obszarze ich działań.

 

Szczecińska fundacja jest organizatorem największego w Polsce Marszu Dla Życia. Promuje też Duchową Adopcję Dziecka Poczętego i wspiera samotne matki, które udało się odwieść od aborcji.

 

Działania Fundacji Małych Stópek mają szeroki zakres. Dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.

 

Źródło: www.radiomaryja.pl

 

Fot. dlazycia.info

By | 2017-03-20T09:26:17+01:00 poniedziałek, 20 marca 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail