„Ile masz dzieci? O dzieciach utraconych i rodzicach osieroconych” – spotkanie z cyklu „Środy na Dębnikach”

/„Ile masz dzieci? O dzieciach utraconych i rodzicach osieroconych” – spotkanie z cyklu „Środy na Dębnikach”

„Ile masz dzieci? O dzieciach utraconych i rodzicach osieroconych” – spotkanie z cyklu „Środy na Dębnikach”

Społeczność Kananejka i Parafia św. Stanisława Kostki w Krakowie 13 lutego zapraszają na drugie spotkanie z cyklu „Środy na Dębnikach”, które będzie dotyczyć poronienia i śmierci dziecka. 

Spotkanie „Ile masz dzieci? O dzieciach utraconych i rodzicach osieroconych” poprowadzi Maria Hornowska-Stoch – psycholog, doktorantka w Instytucie Psychologii UJ. Pani Maria zajmuje się tematyką straty dziecka w okresie prenatalnym, ma doświadczenie wielu rozmów z rodzinami, była moderatorem grupy wsparcia dla kobiet po stracie.

„Pojawią się sugestie jak próbować odnaleźć się w nowej sytuacji, ale także pomysły na to, jak mądrze wesprzeć osieroconych rodziców oraz wskazówki jak się wobec nich zachować, aby dodatkowo nie ranić. Poruszane będą tematy ciekawe nie tylko dla osób bezpośrednio doświadczających utraty dziecka, ale także dla szerszego otoczenia” – zapowiadają organizatorzy.

Po prelekcji będzie czas na pytania i krótką dyskusję.

Spotkanie odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. 13 lutego o godzinie 18.00 w Kościele św. Stanisława Kostki w Krakowie – Dębnikach (ul. Konfederacka 6). Msza św. z krótkim kazaniem nawiązującym do tematu spotkania odprawiana będzie w intencji kobiet w kryzysie.

Źródło: kananejka.pl
By | 2019-01-22T15:39:14+01:00 wtorek, 22 stycznia 2019|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook