International Planned Parenthood Federation odpowiedzialne za ponad 1 milion aborcji w 2016 roku

/International Planned Parenthood Federation odpowiedzialne za ponad 1 milion aborcji w 2016 roku

International Planned Parenthood Federation odpowiedzialne za ponad 1 milion aborcji w 2016 roku

Według rocznego sprawozdania International Planned Parenthood Federation (IPPF) z siedzibą w Londynie, organizacja ta w 2016 roku stała się odpowiedzialna za ponad 1 milion aborcji. Sprawozdanie stwierdza, że zlokalizowane na całym świecie podmioty IPPF zabiły w ubiegłym roku 612 966 nienarodzonych dzieci poprzez aborcję chirurgiczną oraz 481 713 dzieci poprzez aborcję chemiczną, co daje łącznie 1 094 679 zabójstw. Organizacja po raz pierwszy przekroczyła liczbę 1 miliona zbrodni prenatalnych w ciągu jednego roku.

 

Dodatkowo, jak dokumentuje raport, IPPF podjęła ponad 3,6 milionów innych działań związanych z aborcją, takich jak np. doradztwo i przed „zabiegiem” przerwania ciąży.

 

Założone przez Margaret Sanger w 1952 roku IPPF utrzymuje obecnie i zarządza 142 stowarzyszeniami członkowskimi  na całym świecie i działa w ponad 170 krajach, zarówno w zakresie promowania, jak i przeprowadzania aborcji definiowanej jako „prawa seksualne i reprodukcyjne”.

 

W swoim własnym śledztwie opowiadający się za życiem Population Research Institute zauważył, że IPPF przekazuje „miliony dolarów na swoje stowarzyszenia członkowskie i inne podobne organizacje działające na poziomie krajowym w celu zapewnienia dostępu do usług aborcyjnych czy antykoncepcyjnych oraz lobbujących za co raz bardziej pobłażliwym prawem aborcyjnym”. Zgodnie z oświadczeniem finansowym za 2016 rok, IPPF przyznało 68 mln dolarów na rzecz stowarzyszeń członkowskich i innych organizacji.

 

W najnowszym sprawozdaniu IPPF twierdzi, że od 2005 roku przyczyniło się do ponad 950 zmian legislacyjnych lub politycznych dotyczących aborcji i antykoncepcji na całym świecie, osłabiając ochronę życia ludzkiego od najwcześniejszych stadiów rozwoju w łonie matki. Ponadto, Population Research Institute odnotował, że IPPF kontynuuje powoływanie i szkolenie armii młodych pro-aborcyjnych aktywistów, których misją jest zmienianie publicznej opinii na temat aborcji. Próbują oni oswajać społeczeństwu okrutne i brutalne procedury aborcyjne i czynić je częścią kultury.

 

Źródło: www.thenewamerican.com

By | 2017-09-20T12:32:44+02:00 środa, 20 września 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail