List od dziecka nienarodzonego do mamy i taty (wideo)

/List od dziecka nienarodzonego do mamy i taty (wideo)

List od dziecka nienarodzonego do mamy i taty (wideo)

„Każda istota ludzka warta jest największych starań i troski o życie” – czytamy w opisie filmu na kanale YouTube „Serce z Nieba”, który utrzymany jest w konwencji odczytywanego listu nienarodzonego dziecka do swoich rodziców.

„Słowa dziecka nienarodzonego, które zechciałoby ono skierować do swojej mamy i taty. Film jest wyrazem godności i wartości każdego życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Każda istota ludzka warta jest największych starań i troski o życie” – czytamy w opisie filmu „List od dziecka nienarodzonego do mamy i taty” opublikowanego na kanale „Serce z Nieba” w serwisie YouTube.com. Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiada ks. Mariusz Jawny SDB.

 

„Jako salezjanin, mam cel – towarzyszenie młodym ludziom i wspieranie ich na drodze do Boga i wartości” – mówi o sobie ks. Mariusz, który rozpoczął swoją przygodę z filmami na YouTubie w 2010 roku. Tworzy filmy o Bogu i wartościach. „Poprzez nagrywanie i montaż filmów chcę się dzielić dobrem ze wszystkimi, a zwłaszcza docierać do ludzi młodych. Marzę sobie o współpracy przy realizacji dużych projektów filmowych, by pokazywać młodym wiarę, dobro, bezinteresowność i angażować ich również w te działania” – podkreśla ks. Mariusz.

By | 2020-09-09T21:55:01+02:00 środa, 09 września 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail