Mamo, Tato – napisz list do swojego nienarodzonego dziecka

/Mamo, Tato – napisz list do swojego nienarodzonego dziecka

Mamo, Tato – napisz list do swojego nienarodzonego dziecka

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Napisz list do dziecka”, w którym organizatorzy zachęcają rodziców, aby napisali w formie tradycyjnej lub elektronicznej list do swojego nienarodzonego dziecka. Pomysłodawcą inicjatywy jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.

„Mamo, Tato! Jeżeli oczekujesz na narodziny dziecka, weź udział w naszej akcji i napisz list do Maleństwa, które wkrótce się urodzi. Napisz mu o sobie, o bliskich mu osobach, o świecie, który zacznie niedługo poznawać. Opowiedz mu co zmieniło się w Twoim życiu w oczekiwaniu na jego narodziny. Jak przygotowujesz się na jego przyjście na świat. Może list, który napiszesz, przeczytasz kiedyś swojemu dziecku…” – zachęcają na Facebooku.

Na zgłoszenie organizatorzy czekają do 15 maja 2019 r. pod adresem: ul. Wyczółkowskiego 17A, 80-147 Gdańsk lub [email protected]. 

Podsumowanie akcji odbędzie się na uroczystej gali 28 maja 2019 r. o godzinie 10:30 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku, ul. Korzenna 33/35. Na autorów najciekawszych listów czekają atrakcyjne nagrody.

?Ruszamy z kolejną edycją naszej akcji!?✍️ ? Mamo, Tato napisz list do swojego ? nienarodzonego maleństwa. Napiszcie…

Opublikowany przez List do dziecka Niedziela, 10 marca 2019

 

Szczegóły akcji i więcej informacji na facebookowym profilu: Mamo, Tato – napisz list do swojego nienarodzonego dziecka.

By | 2019-03-11T18:09:59+01:00 poniedziałek, 11 marca 2019|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail