Marsz dla Życia w Portugalii

/Marsz dla Życia w Portugalii

Marsz dla Życia w Portugalii

4 listopada w Portugalii odbędzie się Marsz dla Życia. Organizowany jest przez grupę osób, które spotkały się w różnych obszarach obrony życia i rodziny, z których wiele należy do instytucji, które są związane z Portugalską Federacją Dla Życia lub współpracują z nią.

 

Marsz dla Życia w Portugalii urodził się w kontekście kampanii „Ñao” w czasie referendum na temat aborcji w latach 1998 i 2007. W latach 2012, 2013, 2014 i 2016 zdano sobie sprawę z potrzeby kontynuowania działań publicznych w tym zakresie, aby potwierdzić znaczenie prawa do życia.

 

Z biegiem lat to wydarzenie zgromadziło tysiące ludzi, którzy publicznie świadczą o pięknie daru życia i wzmacniają poparcie dla nienarodzonych dzieci, tych zagrożonych aborcją, dla ciężko chorych i wszystkich rodzin.

 

Temat tegorocznego marszu to “Zawsze dla Życia” ze szczególnym naciskiem na problem eutanazji, który był tematem zeszłorocznego marszu. Dyskusja o legalizacji śmierci na życzenie sprawia, że ​​konieczne jest publiczne potwierdzenie, że życie zawsze ma wartość i godność.

 

Uczestnicy marszu dadzą świadectwo , że każde życie ludzkie ma wartość, że rodzina jest dobra dla każdego z nas i dla całego społeczeństwa. Chcą publicznie pokazać, że prawa, które atakują życie, nie są rozwiązaniem problemu, tworzą tylko więcej niesprawiedliwości, przemocy i bólu.

 

Źródło: oneofus.eu

By | 2017-10-25T18:13:55+02:00 środa, 25 października 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail