Matka pisze list do lekarza, który chciał abortować jej dziecko z zespołem Downa

/Matka pisze list do lekarza, który chciał abortować jej dziecko z zespołem Downa

Matka pisze list do lekarza, który chciał abortować jej dziecko z zespołem Downa

Kiedy Courtney Baker usłyszała diagnozę, że jej nienarodzona córka ma zespół Downa, była przerażona. Jednak jej obawy bardzo szybko przerodziły się w smutek i złość skierowaną ku lekarzowi, który doradzał jej w tej sytuacji aborcję. Kobieta odmówiła. Teraz, po roku czasu, Courtney Baker napisała do lekarza list, którego treścią dzieli się z internautami.

 

W szczerym liście matka dziewczynki z zespołem Downa wyznaje:

 

„Od tej pierwszej wizyty, obawialiśmy się naszych dalszych spotkań. Najtrudniejszy czas w moim życiu był prawie nie do zniesienia, ponieważ nigdy nie powiedziałeś mi prawdy. Moje dziecko było idealne”.

 

Lekarz powiedział rodzicom dziewczynki, że jakość życia rodziny może się znacznie obniżyć przez obecność dziecka z zespołem Downa. Nawet gdy Baker nie zgodziła się na aborcję, lekarz wciąż naciskał. Kobieta nie poddała się.

 

I have not been cheated. I Have Been Chosen.#pslive17

Opublikowany przez Courtney Williams Baker Sobota, 8 kwietnia 2017

 

Emersyn – tak ma na imię dziewczynka, dzisiaj ma już ponad 2 latka i jest radością rodziców i całej rodziny. W liście Baker mówi lekarzowi:

 

„Nie jestem wściekła. Nie jestem zła. Jest mi po prostu przykro. (…) Jest mi przykro, ponieważ byłeś w wielkim błędzie mówiąc, że dziecko z zespołem Downa obniży jakość naszego życia. Mam złamane serce z powodu, że mogłeś powiedzieć coś takiego mamie. Najbardziej jednak jest mi przykro, że nigdy nie będziesz miał przyjemności poznać mojej córki, Emersyn”.

 

Baker mówi dalej, że Emersyn dała jej sens życia i pozwoliła doświadczyć wszechogarniającego poczucia radości. Mówi, że córka „otworzyła jej oczy na prawdziwe piękno i czystą miłość” oraz „dotknęła tysięcy serc”.

 

Emersyn ma dwie starsze siostry, które ją uwielbiają:

 

„Dziewczynki powiedziały, że wkrótce po tym, jak zobaczyły ją pierwszy raz, zakochały się w niej. To było oczywiste. Dokonało się w tej chwili uzdrowienie. Nigdy od tej pory nie oglądaliśmy się za siebie na strach i smutek, szliśmy naprzód z uśmiechem i radością. Rhyan jest spokojna i cicha, jest macierzyńskim schronieniem dla Emmy. Evynn z kolei jest burzliwa, zabawna (…). Stanowią doskonałe trio”.

 

Opublikowany przez Courtney Williams Baker Niedziela, 16 kwietnia 2017

 

To, co najbardziej przejmuje Baker, to to, że również inne matki muszą słyszeć od lekarzy, że powinny abortować swoje dzieci z zespołem Downa. Jest smutna wiedząc, że tak wielu lekarzy odmówiło rodzicom nadziei. Baker powiedziała, że modli się za swojego byłego lekarza, aby doświadczył przemiany serca i zaczął spoglądać na dzieci w każdym ultrasonografie, zwłaszcza te z zespołem Downa, z czystą miłością.

 

Szacuje się, że dzisiaj w niektórych krajach ponad 90% dzieci, u których wykryto zespół Downa, poddaje się aborcji. Te dzieci nigdy nie doświadczą miłości swoich rodziców, a rodzice nie otrzymają miłości od swoich dzieci. Wiele aborcji eugenicznych odbywa się na podstawie niedokładnych i niesprawdzonych diagnoz.

 

We had just passed the house when I heard one boy yell to his brother,“Come back here, you retard!”My head jerked…

Opublikowany przez Courtney Williams Baker Niedziela, 9 lipca 2017

 

Źródło: www.liveaction.org

By | 2017-08-01T12:18:37+02:00 wtorek, 01 sierpnia 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail