Modelka z zespołem Downa ambasadorką luksusowych kosmetyków

/Modelka z zespołem Downa ambasadorką luksusowych kosmetyków

Modelka z zespołem Downa ambasadorką luksusowych kosmetyków

24-letnia Grace Strobel to pierwsza na świecie modelka z zespołem Downa, która stała się twarzą marki kosmetycznej w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie rozpatrywane jest w kategoriach wielkiego przełomu w branży modelingowej.

Strobel komentując swój udział w kampanii marki Obagi przyznaje:

– Myślę, że osoby niepełnosprawne, tak jak ja, bardzo często czują się niewidzialne. Dlatego zostałam influencerką, by móc uzmysławiać ludziom wartość każdego człowieka. Mam wrażenie, że marka, którą teraz reprezentuję, właśnie tak patrzą na innych. Patrzą w nasze twarze i serca i widzą piękno w każdym z nas. Być nieustraszonym. Być silnym, aby stanąć w obronie innych. I czuć się pięknie we własnej skórze.

https://www.instagram.com/p/CGC7-LlMmji/

Informacja o tym, że Strobel będzie reklamować kosmetyki znanej marki kosmetycznej, została podana w tym czasie nie przypadkowo. Październik jest miesiącem budowania świadomości o zespole Downa.

O modelce było głośno jeszcze przed podpisaniem kontraktu z firmą Obagi. Na początku tego roku Strobel wzięła udział w nowojorskiej edycji Tygodnia Mody. W ramach tego wydarzenia modelka spotkała się z 25 osobami z całego świata, ukazującymi niekonwencjonalne typy urody oraz sprawności fizycznej.

Źródło: telewizjarepublika.pl
By | 2020-10-24T16:07:10+02:00 sobota, 24 października 2020|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail