Niezwykły wolontariusz

/Niezwykły wolontariusz

Niezwykły wolontariusz

David Deutchman, emerytowany dyrektor ds. marketingu, odwiedza na oddziale intensywnej terapii wcześniaki, do których nie przychodzą rodzice. Robi to już od 12 lat.

 

Nazywany na oddziale „Baby Buddy”, ale znany także jako „profesjonalny przytulający”, pan Deutchman dwa razy w tygodniu odwiedza szpital dziecięcy Children’s Healthcare of Atlanta. Kiedy jakieś dzieci muszą spędzić tygodnie lub miesiące na oddziale intensywnej terapii personel nie zawsze ma czas na okazywanie im czułości. „Wielu rodziców ma jeszcze inne dzieci w domu. Albo mieszkają bardzo daleko i bardzo trudno jest im dotrzeć tutaj”, mówi pan Deutchman.  Ale on nie robi tego dla rodziców, on robi to dla dzieci. Na pytanie „Co pan z tego ma?” odpowiada, że to co robi ma sens i widać, że dzieci też są z tego zadowolone.

 

Personel szpitala twierdzi, że dzięki takim działaniom, jakich podejmuje się pan Deutchman, dzieci szybciej się rozwijają i przybierają więcej na wadze. Wszyscy w szpitalu bardzo cenią tego niezwykłego mężczyznę.

 

 

Grandpa Comforts Babies in the NICU

This grandpa proves there's still good in the world

Opublikowany przez NowThis Niedziela, 1 października 2017

 

 

Źródło: www.facebook.com

By | 2017-11-01T23:20:38+01:00 czwartek, 05 października 2017|Pro-Life, Wszystkie|

About the Author:

Facebook
Dołącz do nas  - będziesz otrzymywał aktualne informacje dotyczące akcji.

email marketing powered by FreshMail
 
Zapraszamy również do subskrybowania naszego Newslettera Bioetycznego!

email marketing powered by FreshMail